2024. március 6., 08:38

A Szentendrei Kulturális Központ Nonprofit Kft. (székhelye: 2000 Szentendre, Duna korzó 18.) pályázatot ír ki titkár munkakör betöltésére.

A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony
Foglalkoztatás jellege: 4 órás részmunkaidő, három hónap próbaidő kikötésével
A munkavégzés helye: Szentendre

A munkakörbe tartozó, legfontosabb, lényeges feladatok:

  • Szerkesztőségbe érkező e-mailek, telefonok fogadása, delegálása a megfelelő személynek
  • Szerkesztőségi adminisztráció ellátása (szerződések, számlák, teljesítési igazolások, jelenléti ívek készítése és kezelése)
  • Hirdetésfelvétel (apróhirdetés, illetve a nyomtatott lapba jelentkező hirdetők adminisztrációja, hirdetések összesítése, és tördelésre leadása)
  • Városi intézmények programjainak bekérése, belőlük programajánló készítése a nyomtatott SzeVi számára

Pályázati elvárások:

  • Adminisztrációs területen szerzett munkatapasztalat
  • önálló, precíz, gyors munkavégzés
  • kiváló helyesírás
  • magabiztos számítógépes ismeretek

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok: fényképpel ellátott szakmai önéletrajz, a végzettségeket, képzettségeket tanúsító okmányok egyszerű másolatban

A munkakör betöltésének kezdő időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: folyamatos

A pályázati kiírással kapcsolatosan további inforáció a dmh@szentendre.hu email címen kérhető.
A munkáltatóval kapcsolatban további információ a www.szentendreprogram.hu honlapon található.

A pályázatok benyújtásának módja, elbírálásának határideje:

  • Postai úton: a pályázatnak a Szentendrei Kulturális Központ Nonprofit Kft. címére történő megküldésével (2000 Szentendre, Duna korzó 18.). Kérjük, a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: titkár
  • Elektronikus úton: dmh@szentendre.hu

A pályázat kiírója fenntartja magának a jogot, hogy a pályázati eljárást indokolási kötelezettség nélkül eredménytelennek nyilvánítsa.