2016. november 23., 10:17
Felhívjuk az Olvasó figyelmét, hogy ez a cikk több, mint 7 éve jelent meg, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Épületgépészettel foglalkozó, dinamikusan fejlődő 20 éves cég, szentendrei telephelyére keres csomagoló munkatársat.

Csomagoló

Feladatok

  • csomagolás, előkészítés futáros feladásra
  • belső anyagmozgatás
  • raktári rend tartása

Elvárásaink

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • jó munkabírás

Előnyt jelent

  • targoncavezetői jogosítvány
  • épületgépészeti anyagismeret

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, biztonság
  • emberi légkör, kifejezetten jó hangulat
  • folyamatos szakmai képzés
  • versenyképes jövedelem kiegészítő juttatásokkal

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a következő email címen:
allas@ventil-team.hu
Kérjük az email tárgyában tüntessék fel a jeligéjét:
„Csomagoló”