2015. február 3., 20:57
Felhívjuk az Olvasó figyelmét, hogy ez a cikk több, mint 9 éve jelent meg, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Szentendre VSE – Budakalász 4-4 (3-0) G.: Krasznai V. (2), Dalkó S. Szalai Á., illetve Sármán P., Széll T. Erőss T. (2).
Élénk iramú első félidőt hajtott a két csapat, Krasznai Vilmos két góljával meglepetésre a harmadosztályú csapat jutott előnyhöz (2-0), sőt a 34. percben Dalkó Soma háromra növelte a szentendreiek előnyét (3-0), eközben kapusuk – Özvegy Tamás több jó védéssel megakadályozta a kalásziak szépítési kísérleteit. A második félidőben átvette a játék irányítását a Budakalász, a kontrákkal kísérletező SzVSE ellentámadásai nem jöttek be, és az 59. percben Sármán Péter, a 62-ben pedig Széll Tamás révén a kalásziak góllal fejezték be sok rövidpasszból felépített támadásaikat (3 – 2). Nagy nyomás nehezedett a szentendrei kapura. Több gólveszélyes lövést hárított előbb Özvegy, majd a csereként beállt Csiki Dávid is. Csiki 11-est is hárított. Egy jó kontrából Szalai Áron a 83. percben úgy látszott, eldöntötte a meccset (4 -2), de ezután a mindent egy lapra feltevő kalásziak rohamait nem bírta a délelőtti futsal meccs miatt fáradt, tartalékos szentendrei csapat és a gólkirályi címre pályázó Erőss Tamás előbb egy jó beadást értékesített a 86. percben. (4 – 3) Szöglet után a kapus elől magasan felfejelt labdát bólintott az üres kapuba (4 – 4). A tartalékos szentendrei fiataloknak majdnem sikerült meglepetést okozni. A játékvezetők jól dirigáltak.