2018. augusztus 23., 11:32
Felhívjuk az Olvasó figyelmét, hogy ez a cikk több, mint 8 éve jelent meg, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Augusztus 17-én nyílt meg a Párhuzamosok találkozása – A magyar népi kerámia emlékei két magángyűjteményben című kiállítás a debreceni Déri Múzeumban, melyet a Néprajzi Múzeum főigazgatója nyitott meg. A két gyűjtő – dr. Bódi István és dr. Sipos József – nevében bemutatkozó előadást tartott a Szentendrén élő dr. Sipos József orvos, gyűjtő, szobrász. A kiállítás megtekinthető december 31-ig.