
Felújítják a Városi Ügyfélszolgálatot, a munkálatok alatt az ügyfélszolgálat folyamatosan működik, kivéve június 28-án és 29-én (csütörtök és péntek), amikor technikai okok miatt az ügyfélfogadás szünetel. A Dunakorzó 25. számú (korábban 18.) épület I. emeletén található Városi Ügyfélszolgálat elektromos rendszere elavult, az irodák és a folyosó állapota pedig egyre kevésbé alkalmas a lakosok méltó fogadásához. A várakozás megkönnyítése és a jobb munkakörülmények kialakítása érdekében új ügyfélhívó rendszert és kellemesebb várót alakítanak ki.
A héten elkezdődött beruházás során felújítják az elektromos rendszert, a folyosóra kamerákat helyeznek el. Az irodákat kifestik, a beépített szekrényeket renoválják, a meglévő burkolatot magas kopásállóságú laminált parkettára cserélik, valamint új szalagfüggönyöket raknak fel.
Megszépül a folyosó is. a szükséges javítások után kifestik, kicserélik a padlóburkolatot, illetve ügyfélszékeket, ügyfélasztalt helyeznek ki. A beruházás 10 158 170 Ft-ba kerül, melyet az önkormányzat az éves költségvetésből finanszíroz.
A munkafolyamatok alatt az ügyfélszolgálat folyamatosan működik, kivéve június 28-án és 29-én (csütörtök és péntek), amikor technikai okok miatt az ügyfélfogadás szünetel.

h | K | s | c | p | s | v |
---|---|---|---|---|---|---|
P’Art Mozi – filmszínházi programok
Kovács Margit, a Duna királynője
Kmetty kiállítás – újragondolva
Passing Time – Deim Balázs fotókiállítása
Vas István emlékkiállítás
Anna Mark retrospektív kiállítás – Árnyékok és jelek
Fridvalszki Márk: Szellemek találkozása – képzőművészeti kiállítás
Mráz István fotókiállítása a P’Art Moziban
Nyílt levél – ef Zámbó István kiállítása
Igazgatási szünet a Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatalban
Barokk fesztivál Szentendre belvárosában
Kurátori tárlatvezetés Vas István irodalmi emlékkiállításán
Római kori dunai őrhajó Szentendrén
Hullócsillagnézés a felkelő teliholddal
Kultklasszik – városrészi térzene a Sztaravoda parkban
Teátrum 2022 / A feleség negyvennél kezdődik
Teátrum 2022 / Hanna – szabadesés több szólamban
Ős-operák / Selmeczi György: Szent Vitus-játék, Szent Jakab-játék
Teátrum 2022 / Macskadémon – nagyszínpadi produkció a Városháza udvarán
Teátrum 2022 / Hárman a padon
Szentendre Éjjel-Nappal Nyitva / Felfedezhető csodák II. – Farkas Kornél fotókiállítása
Szentendre Éjjel-Nappal Nyitva / P’Art Mozi filmkínálat
Szentendre Éjjel-Nappal Nyitva / Horányi Youli és Oláh Dezső – magyar jazzlegendák
Szentendre Éjjel Nappal Nyitva / Pannonia Allstars Ska Orchestra koncert
Szentendre Éjjel-Nappal Nyitva / Konyha és Söndörgő koncert







