2015. október 15., 23:01
Felhívjuk az Olvasó figyelmét, hogy ez a cikk több, mint 9 éve jelent meg, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Bartakovics Marcell F18A hétvégén a Nemzeti Edzés Központban került megrendezésre a 2. MTSZ (Magyar Tenisz Szövetség) Junior Mesterversenye, ahol azok a játékosok szereztek indulási jogot, akik az év közben megrendezett kiemelt kategóriájú, utánpótlás körversenyen a legjobbak között végeztek.

A fiú 18 évesek között Bartakovics Marcell a szentendrei Dunakanyar TKSE játékosa, 1. kiemeltként győzedelmeskedett.  Budinszky Móric (aki korábban szintén a klub játékosa volt) legyőzését követően a döntőben Necz András ellen nyert 4:6 6:2 6:2-re, Móric pedig végül a 3. helyen végzett.

Elindult a 2015/16-os téli, fedett pályás szezon a Postáslidón.

A viszontagságos időjárás ellenére a hét elején felállításra kerültek a teniszsátrak a szentendrei teniszpályákon. Reggel 7 órától este 10-ig felújított pályákkal várjuk a nem csak Szentendre és környékén lakó, teniszezni szerető sportolókat!