2019. december 11., 15:21
Felhívjuk az Olvasó figyelmét, hogy ez a cikk több, mint 4 éve jelent meg, ezért elavult információkat tartalmazhat.

A Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal pályázatot hirdet adóügyi ügyintéző munkakör betöltésére. A pályázat benyújtásának határideje: 2019. december 31.

A Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal adóügyi ügyintéző munkakör betöltésére pályázatot hirdet.

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • középiskola/gimnázium, középfokú képesítés: gazdasági középiskolai végzettség
  • a kinevezés feltétele 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány megléte, amely igazolja, hogy a közszolgálati jogviszonyt létesíteni szándékozó személy büntetlen előéletű
  • kinevezés esetén vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • szakmai önéletrajz a 87/2019. (IV.23.) Korm. rendelet 1. sz. melléklete szerinti adattartalommal;
  • motivációs levél;
  • iskolai végzettségek és egyéb szakképesítések másolata,
  • nyilatkozat arról, hogy a benyújtott pályázatot és személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők   megismerhetik

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • felsőoktatásban szerzett gazdaságtudományi, közszolgálati, jogi szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és gazdaságtudományi, statisztikai, informatikai, felsőfokú, illetve mérlegképes könyvelő szakképesítés
  • ASP adószakrendszer ismerete
  • közigazgatási területen szerzett tapasztalat
  • önkormányzati adóhatóságnál szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • közigazgatási alapvizsga, szakvizsga

Ellátandó feladatok:

  • az építményadóval kapcsolatos ügyintézés, így különösen az adóalanyok felderítése, felszólítások küldése az adatbejelentés benyújtására, adatbejelentés nyomtatvány kiküldése, beérkezett adatbejelentések ellenőrzése és feldolgozása, határozatok megszövegezése és elkészítése, az elkészült határozatok kipostázása, fellebbezések felterjesztése
  • ügyfélfogadás, az ügyfelek tájékoztatása írásban és szóban
  • adóigazolások kiállítása

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős, határozatlan idejű, közszolgálati jogviszony. Próbaidő 6 hónap.

Bérezés: a 2011. évi CXCIX. törvény szerint

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. december 31.

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. január 10.

A munkakör betölthető: pályázatok elbírálását követően azonnal.

A pályázat benyújtásának módja: Postai úton vagy személyesen a pályázatnak a Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal címére történő megküldésével (2000 Szentendre, Városház tér 3.), vagy az allas@ph.szentendre.hu e-mail címre.

Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: adóügyi ügyintéző

A pályázattal kapcsolatos további információt nyújt Lakos Tünde a 26/785-125-ös telefonszámon.

A pályáztató fenntartja magának a jogot, hogy a pályázati eljárást sikertelennek nyilvánítsa.