2017. október 18., 15:39
Felhívjuk az Olvasó figyelmét, hogy ez a cikk több, mint 7 éve jelent meg, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Az ÉMI Nonprofit Kft. Építés Kivitelezés Vizsgálati Irodája technológus munkatársat keres.

Az ÉMI Nonprofit Kft. Magyarország legnagyobb komplex építő- és építőanyag ipari műszaki értékelő, vizsgáló, ellenőrző, tanúsító, illetve szakértő és innovációs intézménye, több európai és nemzetközi szervezet tagja.

Vizsgálattal, ellenőrzéssel és tanúsítással közreműködik az építési termékek teljesítmény igazolásában. Szakértői és tanácsadói tevékenységével támogatja az építési szakterület résztvevőit. Vizsgálatokkal, kísérletek elvégzésével és tanulmányok készítésével segíti az építőipari vállalkozásokat az építőipari termék- vagy technológia fejlesztésében, közreműködik szakmai szabályozások és hatósági intézkedések előkészítésében.

Építés Kivitelezés Vizsgálati Irodája

Technológus

munkatársat keres

Feladatok:

  • Technológiai utasítások, mintavételi és megfelelőség igazolási tervek megírása, ellenőrzése, véleményezés előkészítése, kiküldése az illetékesek felé;
  • Munkaterület bejárása, műszaki ellenőrzés, minőségügyi feladatok ellátása;
  • Értekezletek összehívása, nyilvántartások vezetése, jegyzőkönyvek készítése;
  • Együttműködés a kapcsolódó egységekkel; kapcsolattartás a Megbízókkal, ellenőrzött vállalkozókkal.

Elvárások:

  • Építész vagy építőmérnöki végzettség;
  • Kivitelezési (magas vagy mélyépítés) területen szerzett munkatapasztalat;
  • Word és Excel magabiztos kezelése;
  • Önálló, precíz és proaktív munkavégzés;
  • Rugalmasság és agilitás.

Előnyt jelent:

  • Technológiai utasítások, mintavételi és megfelelőség igazolási tervek megírásában, szerkesztésében szerzett munkatapasztalat;
  • Minőségbiztosítási tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Változatos feladatok.
  • Dinamikus, fiatalos, jól felkészült csapat.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási rendszer.
  • Sportolási lehetőség.
  • Üdülési lehetőség Orfűn.

Munkavégzés helye: Budapest, Szentendre

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy „Technológus” jeligével juttassa el fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát a humanpolitika@emi.hu e-mail címre.

Bővebb információért kérjük, látogasson el honlapunkra: www.emi.hu