2025. december 12., 15:31

A 11-es számú főút szentendrei szakaszán zajló útépítési munkák miatt 2025. december 17-én (szerdán) 22:00 órától forgalomkorlátozás lesz a Möller István utcai és a Rózsa utcai csomópontokban. A kivitelező jelzőlámpaoszlopok bontási és építési munkáit végzi – erről a Magyar Közút Nonprofit Zrt. tájékoztatta Szentendre Város Önkormányzatát.

A 11-es út Dózsa György úti szakaszán zajló munkálatok szerdán éjjel várhatóan mintegy két órát vesznek igénybe. Ez idő alatt, a csomópontokat keresztező légvezetékek átvágásának idejére, a 11-es főút teljes forgalmát előreláthatólag legfeljebb 15 percre megállítják. A teljes zárást követően az építési munkák fennmaradó idejében forgalomkorlátozásra kell számítani: Leányfalu irányába a két forgalmi sáv közül csak egy lesz járható. Budapest irányába mindkét forgalmi sáv zavartalanul használható marad.

A Magyar Közút Nonprofit Zrt. kéri a közlekedőket, hogy a munkaterület közelében fokozott figyelemmel, a kihelyezett jelzések és sebességkorlátozások betartásával közlekedjenek.

A kivitelezők és a közútkezelő a közlekedők türelmét és megértését kérik a munkálatok idejére.