2016. december 5., 20:34
Felhívjuk az Olvasó figyelmét, hogy ez a cikk több, mint 10 éve jelent meg, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Szeretettel várunk minden segíteni szándékozót az idén is megrendezésre kerülő adventi krumpliebédre, melyet Tolonics Gyula önkormányzati képviselő indított el még évekkel ezelőtt. A hagyomány folytatásával rá, jóbarátunkra is emlékezünk.

Idén december 11-én, vasárnap 11-órától 14 óráig tartjuk jótékonysági ebédünket a központi étkezőben (Bajcsy-Zsilinszky u 6.). A résztvevőket most is arra buzdítjuk, hogy ebédeljenek velünk! Mi ehhez héjában főtt krumplit, vajat, ásványvizet és teát biztosítunk. Bármit, amit még itt fogyasztani szeretnének, azt nyugodtan hozzanak magukkal (pl.: kolbász, felvágott, sajt, bor stb.)!

Mi cserében annyit kérünk, hogy az aznapi vasárnapi ebédjük értékét helyezzék el az ebédlőben felállított perselyben. Az így összegyűlt bevétel a Karitász és a Máltai Szeretet Szolgálat segítségével válik karácsonyi ajándékká városunk rászorulói számára.

Várunk szeretettel mindenkit erre a közösségi, és egyben jótékonysági eseményre!

Addig is békés, elmélyülésre is módot adó adventi időszakot kívánunk!

Szentendrei Konzervatív Esték (SZEKE) Klub

krumpliebed_meghivo