2026. február 13., 09:45

Februárban folytatódik a vízilabda-bajnokság, így a korábbi évekhez hasonlóan egyes hétvégéken a V8 Uszodában is rendeznek korosztályos és felnőtt mérkőzéseket.

Vízilabda-mérkőzések miatt február 14-én (szombat) 17 órakor nyit a nagyközönség előtt a medence.

A wellness-részleg a szokásos nyitvatartás szerint, zavartalanul működik szombaton.

Megértésüket köszöni az uszoda vezetése.