2026. február 13., 09:45
Februárban folytatódik a vízilabda-bajnokság, így a korábbi évekhez hasonlóan egyes hétvégéken a V8 Uszodában is rendeznek korosztályos és felnőtt mérkőzéseket.
Vízilabda-mérkőzések miatt február 14-én (szombat) 17 órakor nyit a nagyközönség előtt a medence.
A wellness-részleg a szokásos nyitvatartás szerint, zavartalanul működik szombaton.
Megértésüket köszöni az uszoda vezetése.

