2012. szeptember 18., 12:40
Felhívjuk az Olvasó figyelmét, hogy ez a cikk több, mint 12 éve jelent meg, ezért elavult információkat tartalmazhat.

13-án: SZVSE  – Pomáz ICO 1-1 (1-1) öregfiúk mérkőzés. Góllövők Stoltz A., ill Kult F.

Jó iramú, kiváló mérkőzésen egyenlő erők küzdelme folyt a pályán. Igazságos döntetlen született. Bebizonyosodott, hogy a tavalyi sereghajtóból középmezőnybe emelkedő csapat lett a szentendrei világoskék együttes. Ezúttal a mezőny legjobbjának „Pivi”-t (Pivarcsek Antal) és Szaka Robit láttam,de Weisz Attila – a kapus – is jó teljesítményt nyújtott. A csapat többi tagja is jól küzdött. A pomáziaknál is akadt jó teljesítmény, főleg a védelemben. A játékvezetők jól vezették a meccset.

16-án: Szada,Veresegyház II. – SZVSE  2-3 (1-1) megyei III.o. mérkőzés. Góllövők: Riesz Gy., ill. Horváth Cs., Bíró Z. és Szabó Gy.

Végre győzelem! Magas színvonalú mérkőzésen technikás, gyors, jó csapatot sikerült legyőzni. Sok kiemelkedő teljesítmény volt a szentendreieknél – mind védekezésben, mind középpályán és elől is. – Alakul a csapat – mondta Dombay Zsolt edző  –  Igazán tavaszra érik majd össze a társaság. Nagyot hajtottak a fiúk! Végre korrekt játékvezetést láthattunk.

17-én: Pilisvörösvár – SZVSE 5-3 (3-2). Góllövőink: Szabó Gy., Barton R. Vaczó T.

Jó mérkőzést vívott a két csapat. Az első félidő végén úgy láttam, akármi lehet. Jó és folyamatos volt a szentendreiek mezőnyjátéka: a hamar bekapott gólt egyenlítettük, majd sikerült még egyszer egyenlíteni, de a végén kaptunk egy gólt, így lett 3-2 afélidő. Az 50-70. perc között azonban „leült” a csapat, amelynek oka, hogy előző nap a megye III-ban játszott három meghatározó játékos, így elfáradtak. A pontosan, gyorsan adogató vörösváriak széthúzták a védelmünket és kaptunk még két gólt (5-2). Emellett Weisz Attila bravúrjaira volt szükség, hogy ne kapjunk még gólokat. Az utolsó tíz perc megint a miénk volt, de csak szépíteni tudtunk. Az igazság az, hogy nem idegenben kell győzni és nem pont a Vörösvár ellen. Semmi gond, Fiúk!