2025. május 14., 10:33
Felhívjuk az Olvasó figyelmét, hogy ez a cikk több, mint 1 éve jelent meg, ezért elavult információkat tartalmazhat.

A Városi Szolgáltató NZrt. tájékoztatja felhasználóit, hogy a teljes távfűtés leállításának időpontja 2025. május 15., csütörtök.

Ez az időpont a hivatalos fűtési idény vége, a lakossági komfort igényeinek megfelelően, eddig az időpontig biztosítják az éjszakai temperálást.
Plusz 18°C fölött, az épületi hőközpontok eddig is automatikusan lezártak.