2021. május 7., 09:18
Felhívjuk az Olvasó figyelmét, hogy ez a cikk több, mint 3 éve jelent meg, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Lakossági kérdezőbiztosi, összeírói álláslehetőségek Szentendrén és környékén: a Statek Statisztikai Elemző Központ Kft. a KSH által indított összeírásokhoz keres munkatársakat 4, 6, 8 órás munkaviszony keretében.

Feladatok:

  • kijelölt háztartások és magánszemélyek felkeresése, bevonása az adatszolgáltatásba
  • kérdőívek felvétele a felkeresett háztartásokban, a válaszadó válaszainak rögzítése tableten

Elvárások:

  • kiváló empátiás, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés vezetői irányítás mellett
  • adatszolgáltatók eléréséhez igazodó munkarend vállalása
  • jó problémamegoldó és szervezőkészség
  • minimum középfokú végzettség
  • informatikai alapismeretek
  • kellő fizikai erőnlét
  • ápolt megjelenés

Előny:

  • közép/felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű használat
  • adatgyűjtés és/vagy piackutatás során szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 4-6-8 órás munkaviszony keretében történő alkalmazás
  • teljesítményhez igazodó bérezés, meghatározott teljesítmény elérése esetén többletjuttatás
  • kötetlen munkaidő
  • a munkavégzéshez kapcsolódó költségek megtérítése
  • változatos, kihívásokkal teli munka
  • folyamatos képzés, fejlesztés

Jelentkezés: önéletrajzzal, címmel, elérhetőségek megjelenítésével a hr@statek.hu   e-mail címen vagy a 06-30-019-0081 telefonszámon.