2016. június 1., 10:03
Felhívjuk az Olvasó figyelmét, hogy ez a cikk több, mint 8 éve jelent meg, ezért elavult információkat tartalmazhat.
A Szentendrei Kajak-kenu SE nagyon jól szerepelt a győri Graboplast Maraton Magyar Bajnokságon. Adolf Balázs ifi C1-ben 18 km-en második lett, ezzel az eredménnyel kiharcolta, hogy részt vehet Spanyolországban az idén júliusban megrendezésre kerülő Maraton Európa Bajnokságon. Balázs C2-ben 18 km-es távon is indult saját korosztályában, a nála fiatalabb Gallai Márkkal, ahol a negyedik helyet szerezték meg. Márk C1-ben 15 km-en szintén negyedik lett. A fiukat mind a három számban csak a magyar válogatott tagjai előzték meg másodpercekkel!
Egyesületünk színeiben indult még Lenchés Ádám is, aki nagyon szépen versenyben a középmezőnyben végzett. Süvegh Zsófinak szintén jól ment a kajakozás, de sajnos a cél előtt eltörött a lapátja, így nem tudta befejezni a versenyt.

Ha kajakozni, vagy kenuzni szeretnél világbajnok edzőkkel várunk szeretettel, jelentkezz a +36/705755660 telefonon Pétervári Pál edzőnél!