2021. február 17., 23:55

Rendeljen a szentendrei éttermekből!

Adria Cafe +36 20 448 8993 | adriacafe.hu
Adzuki Sushi & Wok +36 20 347 0494) | adzuki.hu
Aranysárkány Vendéglő +36 26 301 479 | aranysarkany.hu
Bibione Caffe Pizza & Bar +36 70 547 1373 | bibionecaffe.hu
Bistro St. André +36 30 214 0202 | bistrostandre
Christine Cafe +36 20 369 7008 | cafechristine.hu
Corner Szerb Étterem +36 26300-027 | corner.szerb.etterem
Dalmát Szamár Bisztró +36 26369397 | dalmatszamar
Dorothea Bistro&Cafe +36 20 270 3070 | Dorothea-BistroCafe
El Mariachi Étterem +36 26303 132 | elmariachi.hu
Forráspont Szentendre +36 20 457 8774 | forraspontszentendre
From Sea Étterem +36 20 956 5361 | fromsea.eatbu.com
Kedves Kávézó +36 26 950 489 | kedveskavezosztendre
Kereskedőház Étterem +36 70 649 2820 | kereskedohazetteremszentendre
Karám Kisvendéglő +36 70 649 2820 | karamkisvendegloszentendre
Korona Étterem +36 70 373 5011 | koronarestaurant.hu
Művész Étterem +36 26 311 484 | muveszetterem.hu
Otranto Pizza Bár +36 70 647 2242 | otrantopizza.hu
Palapa Mexikói Étterem +36 26 302 418 | PalapaMexikoiBp
Panificio Il Basilico +36 30 449 9280 | szabiapek.hu
Pizza Mix +36 26 317 900 | pizzamix.hu
Pótkulcs Bisztró +36 70 210 0654 | PotkulcsSzentendre
Skanzen Étterem és Pékség +36 30 562 7517 | skanzen.hu
Szentendrei Határcsárda +36 26 310 311 | szentendreihatarcsarda.hu
Teddy Beer +36 30 855 7731 | TeddyBeerSzentendre
Tinto Resto +36 26 952 257 | tintoresto.hu
Trattoria Cardinale +36 26 309 444 | cardinale.hu

« 2022. augusztus » loading...
h K s c p s v
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
pén 19

P’Art Mozi – filmszínházi programok

2022. 01. 01. - 2029. 12. 16.
pén 19

Kovács Margit, a Duna királynője

2022. 01. 03. - 2029. 12. 31.
pén 19

Kmetty kiállítás – újragondolva

január 3.. 17:00 - november 13.. 18:00
pén 19
pén 19

Vas István emlékkiállítás

június 24. - szeptember 25.
pén 19
pén 19
pén 19

Szerb búcsú

augusztus 19.. 10:00 - 22:00
pén 19

Pörkölt Projekt koncert

augusztus 19.. 20:00 - 21:00
csü 25

Teátrum 2022 / Hárman a padon

augusztus 25. - augusztus 26.
pén 26
pén 26
vas 28
vas 28