2019. április 15., 13:05
Felhívjuk az Olvasó figyelmét, hogy ez a cikk több, mint 5 éve jelent meg, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Április 13-14-én az V. Duna Kupa Nemzetközi Szenior Úszóverseny és Országos Bajnokságon Budapesten, a Tüske Uszodában Balogh Anna szentendrei szenior úszó ismét kiváló eredményeket ért el. Anna idén korcsoportot váltott, a 40-44 évesek közé került, ahol nagyon kemény, európai szinten is eredményes mezőny gyűlt össze. A 200 méteres hátúszást nagy meglepetésre, a papírformát megdöntve, három kiváló versenyző előtt egyéni csúccsal megnyerte, így aranyérmes, és országos bajnok lett. 100 méteres hátúszásban szintén 2 másodpercet javítva az egyéni legjobbján ezüstérmet szerzett, négy tized másodperccel lemaradva egy román versenyző mögött, de a szabályok értelmében, a legjobb magyar indulóként itt is ő lett a magyar bajnok. Gratulálunk!