2018. július 18., 11:36
Felhívjuk az Olvasó figyelmét, hogy ez a cikk több, mint 6 éve jelent meg, ezért elavult információkat tartalmazhat.

A Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal pályázatot hirdet adóügyi ügyintézői feladatok ellátására.

Pályázati feltételek:
magyar állampolgárság;
cselekvőképesség;
büntetlen előélet;
felhasználói szintű MS Office ismeret
középfokú végzettség és könyvelői szakképzettség
a kinevezés feltétele 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány megléte, amely igazolja, hogy a köztisztviselői jogviszonyt létesíteni szándékozó személy büntetlen előéletű, illetve nem áll a köztisztviselői foglalkozástól eltiltás hatálya alatt
kinevezés esetén vagyonnyilatkozat-tétel

A jelentkezéshez csatolni kell:
45/2012. (III. 20.) Korm. rendelet szerinti szakmai önéletrajz;
motivációs levél,
iskolai végzettségek és egyéb szakképesítések másolata;
nyilatkozat arról, hogy a benyújtott pályázatot a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
helyi adóhatósági területen szerzett szakmai tapasztalat
közigazgatásban szerzett szakmai tapasztalat
szentendrei vagy kistérségi helyismeret

Ellátandó feladatok:
az építményadóval kapcsolatos ügyintézés (adóalanyok felderítése, bevallások kiküldése, beérkezett bevallások ellenőrzése, feldolgozása, határozatok készítése)
a be nem nyújtott adóbevallások esetén az adóalanyok hiánypótlásra történő felszólítása, bírságolása
vitás esetekben az ingatlanok beépítettségének, használhatóságának, alapterületének helyszíni ellenőrzése

Bérezés: a Közszolgálati ttisztviselők jogállásáról szóló 2011. évi CXCIX. törvény szerint

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozott idejű, előreláthatólag 2019. augusztus 28. napjáig szóló közszolgálati jogviszony, próbaidő 6 hónap

Foglalkozás jellege: teljes munkaidő

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. augusztus 2.
A pályázat elbírálásának határideje: 2018. augusztus 10.

A munkakör betölthető: a pályázat elbírálását követően azonnal.

Munkavégzés helye: Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal, Szentendre, 2000 Városház tér 3.

A pályázat benyújtásának módja: személyesen vagy postai úton a pályázatnak a Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal címére (Szentendre, 2000 Városház tér 3.) vagy a remele.antonia@szentendre.hu e-mail címre történő megküldéssel. Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: „adóügyi ügyintéző”.

Pályázattal kapcsolatos szakmai információt dr. Ligetfalvi Kinga hatósági vezető nyújt a 26-785-128-as telefonszámon.