2017. október 18., 15:34
Felhívjuk az Olvasó figyelmét, hogy ez a cikk több, mint 7 éve jelent meg, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Az ÉMI Nonprofit Kft. Megfelelőségértékelő Központjába keres műszaki értékelő mérnök munkatársat.

Az ÉMI Nonprofit Kft. Magyarország legnagyobb komplex építő- és építőanyag ipari műszaki értékelő, vizsgáló, ellenőrző, tanúsító, illetve szakértő és innovációs intézménye, több európai és nemzetközi szervezet tagja.

Vizsgálattal, ellenőrzéssel és tanúsítással közreműködik az építési termékek teljesítmény igazolásában. Szakértői és tanácsadói tevékenységével támogatja az építési szakterület résztvevőit. Vizsgálatokkal, kísérletek elvégzésével és tanulmányok készítésével segíti az építőipari vállalkozásokat az építőipari termék- vagy technológia fejlesztésében, közreműködik szakmai szabályozások és hatósági intézkedések előkészítésében.

Megfelelőségértékelő Központjába keresünk

Műszaki értékelő mérnök

munkatársat

Feladatok:

  • műszaki értékelő eljárás szervezése és nyomonkövetése,
  • adott termékkör / termékcsoport vonatkozó előírásainak, szabványainak megismerése és alkalmazása, a későbbiekben termékmenedzseri feladatok ellátása,
  • az eljárások során kapcsolattartás a megbízóval és az eljárásokba bevont közreműködő laboratóriumokkal és kollégákkal,
  • külső / belső egyeztetések szervezése és levezetése,
  • az eljárások kapcsolódó feladatainak ellátása, úgymint feladat megtervezése, munkaprogram összeállítása, teljesítményértékelési jegyzőkönyv, nemzeti (NMÉ) vagy európai (ETA) műszaki értékelés elkészítése,
  • szükség esetén referencia vagy a gyártó üzem megtekintése.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (építő- vagy építészmérnök / épületgépész, gépészmérnök),
  • 4-5 éves szakmai tapasztalat,
  • aktív középfokú angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeret,
  • jó kommunikációs készség (írásban és szóban egyaránt),
  • önálló, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • vizsgálólaboratóriumi tapasztalat,
  • minőségügyi képzettség,
  • auditori képzettség, illetve gyakorlat,
  • projektmenedzseri gyakorlat,
  • egyéb idegen nyelvek ismerete.

Amit kínálunk:

  • külföldi munkavégzési lehetőség
  • változatos feladatok;
  • szakmai fejlődés;
  • kiemelkedő béren kívüli juttatási rendszer;
  • sportolási lehetőség;
  • üdülési lehetőség Orfűn.

Munkavégzés helye: Szentendre

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy „műszaki értékelő mérnök” jeligével juttassa el fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát a humanpolitika@emi.hu e-mail címre.

Bővebb információért kérjük, látogasson el honlapunkra: www.emi.hu