2016. november 23., 10:29
Felhívjuk az Olvasó figyelmét, hogy ez a cikk több, mint 7 éve jelent meg, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Épületgépészeti kereskedelemmel foglalkozó, dinamikusan fejlődő 20 éves múlttal rendelkező cég, szentendrei irodájába keres munkatársat.

Feladatok

  • webáruházak karbantartása, termékfeltöltés
  • belső kapcsolattartás a társosztályokkal
  • online kereskedelemmel kapcsolatos részfeladatok

Elvárásaink

  • készség szintű számítógépes ismeretek
  • gyors, hatékony és precíz személyiség
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • terhelhetőség, nagy munkabírás

Előnyt jelent

  • Corel Draw, Photoshop, Sony Vegas átfogó ismerete
  • kreativitás
  • programozási alapismeretek

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, biztonság
  • emberi légkör, kifejezetten jó hangulat
  • kulturált irodaházi munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai képzés, előrelépési lehetőség
  • versenyképes jövedelem kiegészítő juttatásokkal

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a következő email címen:

allas@ventil-team.hu
Kérjük az email tárgyában tüntessék fel a jeligéjét:
„Web asszisztens”