2016. november 23., 10:21
Felhívjuk az Olvasó figyelmét, hogy ez a cikk több, mint 7 éve jelent meg, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Épületgépészettel foglalkozó, dinamikusan fejlődő 20 éves cég, szentendrei üzletébe keres épületgépészeti kereskedelmi gyakorlattal rendelkező munkatársat.
Feladatok:
– vevők kiszolgálása
– bizonylatok elkészítése, számlázás
– árajánlatok készítése, rendelések felvétele és nyomon követése
– törzsvásárlókkal való kapcsolattartás

Elvárásaink:
– épületgépészeti értékesítői tapasztalat (min 1 év)
– víz-gáz-fűtés szerelési anyagok átfogó ismerete
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
– kommunikációs készség

Előnyt jelent:
– középfokú szakmai végzettség
– víz-gáz-fűtés vagy gázkészülék szerelői gyakorlat

Amit kínálunk:
– hosszú távú munkalehetőség, biztonság
– emberi légkör, kifejezetten jó hangulat
– folyamatos szakmai képzés
– versenyképes jövedelem kiegészítő juttatásokkal

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a következő email címen: allas@ventil-team.hu. A tárgyban kérjük feltüntetni az „Épületgépészeti értékesítő” munkatárs jeligét.